24/7

מחירים להיום

מחיר הסולר:

מחיר הנפט:

725

719

עמוד היוטיוב שלנו

ברוכים הבאים לחברת 4x4 דלקים - תדלוקי שטח - סולר תחבורה - נפט - חימום ביתי

המלצות

אני מרוצה ממנו. אחרת הייתי מחליף ספק. הוא עושה את העבודה שלו באדיבות בלי לחץ של זמן, מגיב לדרישות שלי ולבקשות המיוחדות שלי. הוא עומד בזמנים שהוא מבטיח, לגבי המחיר- אני כבר מזמן לא בודק אותו כי השירות שווה לי את זה לעסק.

אוקינוס מתכות - מנהל תחזוקה

מספר אחד בכל הארץ שירות מעל כולם

הגיע באותו היום שהתקשרתי אליו. היה אדיב, התרשמתי שמבין בתחום קצת מעבר, תדלק בצורה מאד נקייה לאחר כמה ניסיונות ביקשתי שיביא לי מיכל פרטי הביתה ומאז נפגשים פעם בחודש לקפה.

צביקה שירותי חשמל - שותף

השירות שלהם מעולה! עברתי כמה מתדלקים ומהם אני הכי מרוצה. הנפט באיכות הכי גבוהה בקמין שלי קבוע כל חורף, בהתחלה הייתי משווה אותו לספקים מקבילים כי מגיעים לאזור שלי הרבה ספקים, והוא בהחלט מספק עבודה מעולה.

שטראוס - מהנדסת מכונות

מאד מרוצה מהשירות אז החלטתי להמליץ, כבעל עסק מעניין אותי עבודה רציפה ללא תקלות, יש על מי לסמוך היו לי כמה שאלות וברור לי שהבחור מבין עניין

פרקטיקס - בעלים

לפני בערך חמש שנים קניתי קמין חדש, ומהיום הראשון הוא הוציא הרבה שחור ועד לא מזמן חשבתי שכך עובד קמין. באותו שבוע הספק נפט הקבוע שלי שכח לעדכן שהוא לא מגיע וקיבלתי המלצה מחבר על 4X4 דלקים.
כשהיגע המתדלק הוא גם נשאר לוודא שהקמין עובד לפני שהלך, ופתאום הקמין נראה כאילו נולד מחדש.
שאלתי את המתדלק איך זה יכול להיות? מה שונה?
הוא ענה לי "אצלנו עבור מה שאתה משלם זה מה שתקבל" והלך
חייב לציין שזה השירות הכי טוב שקיבלתי

יונתן האינסטלטור - בעלים

בין לקוחותינו

לצפייה במיכל החדשני לתדלוק בחניה

נגן וידאו
icon home heat yellow

הסקה וחימום ביתי

קרוסין או בכינויו העממי "נפט" נוזל בהיר ודליק בעל ריח חזק המופק מזיקוק נפט גולמי, רותח בין 200-300 מ' הנפט משמש בישראל לצרכים תעשייתיים וחימום בייתי.

icon neft yellow

שירות לכל תנאי השטח

חברת 4x4 דלקים מספקת שירות עבור כל תנאי השטח האפשריים, תנאי שטח קשים, חניונים תת קרקעיים, שטחי עפר ובנייה, כמו כן גם בכל תנאי מזג אוויר, גשם, רוחות וסערות, אנחנו שם בשביל שלכם יהיה חורף חם.

icon soler yellow

סולר

השימוש הנפוץ ביותר בסולר הוא כדלק להנעת מנועי דיזל, כמו כן הסולר משמש לחימום והסקה, בישראל שימושו היום-יומי הוא לתעשייה ותחבורה.


תקנים ואישורים

© כל הזכויות שמורות ל-4x4 דלקים | Design.Code.Honor by benjo.co.il