24/7

מחירים להיום

מחיר הסולר:

מחיר הנפט:

725

719

עמוד היוטיוב שלנו

ברוכים הבאים לחברת 4x4 דלקים - תדלוקי שטח - סולר תחבורה - נפט - חימום ביתי

  • הסולר מיועד להנעת מנועי דיזל. הסולר בראשיתו מיוצר מנפט גולמי, בהליך זיקוק. הבדל בין סוגי הסולר הוא בכמות הגופרית שגבוהה יותר בסולר לתעשייה והסקה, וכן הבדלים בהתאמת המוצרים לכלי תחבורה ממונעים בהתאם למספר הצטאן, ונקודת הקפיאה.
  • סולר הוא תערובת פחמימנים בעלי אורך קוולנטי שבין 12 ל-24 פחמנים. הסולר מיוצר ממקטע זיקוק המזדקק בטמפרטורות שבין כ-C°190 עד לכ-C°370 ניתן לייצר סולר סינתטי באמצעות תהליך פישר-טרופש או בתהליך הידרוגנציה של ביו-דיזל.
  • עלויות ייצור הבנזין גבוהות משמעותית מאלו של הסולר, משום שהליך הזיקוק שלו גבוהה בשתי דרגות מזה של הסולר. הצתת מנוע באמצעות דיזל הינו תהליך בשלב הדחיסה בשילוב חום גבוה יוצר הצתה, לכן מומלץ למנועי דיזל לרבות מנועי טורבו דיזל לתת למנוע להתחמם טרם תחילת הנסיעה וגם לפני הפסקת הנסיעה וכיבוי המערכת.
  • מנועי דיזל משיגים תפוקות גבוהות יותר באמצעות סולר ולכן נחשבים חסכוניים ב40% יותר מבנזין.

בין לקוחותינו

לצפייה במיכל החדשני לתדלוק בחניה

נגן וידאו
icon home heat yellow

הסקה וחימום ביתי

קרוסין או בכינויו העממי "נפט" נוזל בהיר ודליק בעל ריח חזק המופק מזיקוק נפט גולמי, רותח בין 200-300 מ' הנפט משמש בישראל לצרכים תעשייתיים וחימום בייתי.

icon neft yellow

שירות לכל תנאי השטח

חברת 4x4 דלקים מספקת שירות עבור כל תנאי השטח האפשריים, תנאי שטח קשים, חניונים תת קרקעיים, שטחי עפר ובנייה, כמו כן גם בכל תנאי מזג אוויר, גשם, רוחות וסערות, אנחנו שם בשביל שלכם יהיה חורף חם.

icon soler yellow

סולר

השימוש הנפוץ ביותר בסולר הוא כדלק להנעת מנועי דיזל, כמו כן הסולר משמש לחימום והסקה, בישראל שימושו היום-יומי הוא לתעשייה ותחבורה.


תקנים ואישורים

© כל הזכויות שמורות ל-4x4 דלקים | Design.Code.Honor by benjo.co.il